• وبلاگ : دريــــــــاي نـــور
 • يادداشت : براي لاله هاي غزه
 • نظرات : 0 خصوصي ، 8 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  جراحت عميق و کهنه‌اي که بيش از 60 سال پيش بر پيکر جهان اسلام، نقش بسته بود اين‌روزها دوباره سرباز کرده و بشدت ملتهب و دردناک شده است. پاره‌ي تن جهان اسلام و قبله‌ي اول مسلمانان، در زنجيري از خباثت و قساوت، گرفتار آمده است و عده‌اي بي‌ريشه و مجهول‌الهويه، با ادعاي مالکيت اين سرزمين، صاحبان اصلي آن را آواره کرده و روزانه به کشتار مردم و تخريب خانه‌هاي فلسطينيان مي‌پردازند.

  سلام
  وباگ زيبايي داريد
  لذت بردم
  لطفا تبادل لينک
  basij06.mihanblog.com
  پايگاه بسيج امام خميني (ره) فولادشهر
  سلام عليکم  در قرآن مجيد آمده است که اين مردم سه دسته هستند: يک دسته کساني بودند که با سرپيچي از فرمان الهي به گرفتن ماهي مبادرت مي‏ کردند و از گناهکاران بودند. دسته دوم، افرادي بودند که امر به معروف و نهي از منکر مي ‏کردند و کار گناهکاران را نيرنگ و خدعه با خداوند مي‏ دانستند و دسته‏ ي سوم، کساني بودند که ماهي نمي‏ گرفتند، اما امر به معروف و نهي از منکر نيز نمي‏ کردند و به مسائل موجود در جامعه‏ي خود بي‏ اعتنا بودند.هنگامي که عذاب الهي نازل شد، از ميان اين گروهها، فقط کساني نجات يافتند که امر به معروف و نهي از منکر مي ‏کردند و گناهکاران و بي‏ اعتنايان به هلاکت رسيدند، زيرا کساني که گناهي را شاهد باشند و امر به معروف و نهي از منکر نکنند، در آن گناه با گناهکار شريک اند.
  با مطلب امــــــــــــــــــــــر به مــــــــــعروف و نهـــــــــــــــي از منـــــــــــــــــکر به روزم


  التماس دعا
  [گل]
  سلام!
  مي خواستم سايت طب بوک را معرفي کنم.

  طب بوک شبکه احتماعي پزشکي هست که هم پزشکان و هم بيماران و ساير ارايه دهندگان خدمات پزشکي در آن عضو مي شوند.

  ارايه دهندگان خدمات پزشکي ( پزشکان-کلينيکها -داروخانه ها و... ) علاوه بر معرفي خود و تبليغ خدمات خود مي توانند با ارسال مطلب و عکس به تبادل نظر در مورد داروها -بيماريها و مسايل پزشکي بپردازند.

  و بيماران مي توانند نظر خود را راجع به خدمات ارايه شده اعلام کنند.

  منتظرت هستم!
  خوشحال ميشم باهم تبادل لينک کنيم
  خوشحال ميشم با هم تبادل لينک داشته باشيم